Środa, 27-03-2019
| A A A
polski english руссҝий
Czasopismo naukowe „Społeczeństwo i Polityka”

Sprawy studenckie
Pomoc materialna
Dom Studenta

Uczelnia przyjazna osobom niepełnosprawnym

Aktualności - ZOBACZ
   ▪ JM Rektor AH odznaczony "Złotym Medalem z Diamentem" »
   ▪ Sukces „Społeczeństwa i Polityki”  »
   ▪ Nominacja do Nagrody Stowarzyszenia Historyków Starożytności »
 

Szanowni Państwo, pracujemy z Wami już 25 lat i nadal będziemy kontynuować naszą edukacyjną misję. Wszystkie kierunki studiów prowadzone w Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora będą kontynuowane w roku akademickim 2018/2019 oraz w kolejnych latach.

                                                                          Serdecznie zapraszam

                                                                                     Rektor
                                                                     
prof. dr hab. Adam Koseski

 


JM Rektor Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora - prof. dr hab. Adam Koseski został odznaczony "Złotym Medalem z Diamentem" Akademii Polskiego Sukcesu!

1 marca 2019 r., postanowieniem Kapituły Nagród Polskiego Klubu Biznesu oraz Kapituły Medalu Akademii Polskiego Sukcesu, JM Rektor Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora - prof. dr hab. Adam Koseski został odznaczony "Złotym Medalem z Diamentem" Akademii Polskiego Sukcesu za wieloletnie zaangażowanie w rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce.

Wręczenie nagrody odbyło się podczas Gali na Zamku Królewskim w Warszawie.


 „Społeczeństwo i Polityka” rekomendowane do objęcia finansowaniem w ramach ministerialnego programu „Wsparcie dla czasopism naukowych”

 

Miło nam poinformować, że wniosek złożony przez wydawane przez Akademię Humanistyczną im. Aleksandra Gieysztora czasopismo naukowe „Społeczeństwo i Polityka” otrzymał pozytywną ocenę Zespołu doradczego Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu „Wsparcie dla czasopism naukowych”.

Dzięki temu czasopismo zostało zaliczone do grona 120 istotnych dla rozwoju nauki czasopism w dziedzinie nauk społecznych i jest przewidziane do dofinansowania w ramach wspomnianego programu.

Redakcja zachęca wszystkich pracowników naukowych oraz doktorantów do śledzenia strony internetowej czasopisma, gdzie umieszczone są bieżące i archiwalne numery oraz zasady publikacji tekstów naukowych.

http://www.pismosip.ah.edu.pl/news.php


 


Szczegóły>>>Zalecane przeglądarki: Firefox 3+, Internet Explorer 7+, Opera 10+, Chrome 5+